Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w za

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects zachęcamy do uczestniczenia w projekcie „Biznes dla sektora non profit”. W ramach tego projektu pracownicy firm mogą otrzymać nieodpłatne szkolenia – jako nagrodę w zamian za oferowaną przez ich firmę dobroczynność. Do tej pory kursy rozlosowano wśród dziewięciu pracodawców – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji spotkania, optymalną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - tematykę warsztatu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po gry symulacyjne i strategiczne.

Jak na razie z proponowanej pomocy skorzystali: Powiat Wodzisławski - Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Lubelska Izba Rzemieślnicza w Lublinie, Centrum Przedsiębiorczości S.A., Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości .

Wylosowane akcje: Ośrodek "Renowator" dla małych i średnich przedsiębiorstw , Nowy fach po 45-tce, Kluczowe kompetencje małopolskich pracowników po 45 roku życia, "Podnieś swoje kwalifikacje -szkolenia i kursy zawodowe w Gminie Linia, Nowe kompetencje, nowe umiejętności drogą do sukcesu zawodowego

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie realizujemy w ośrodkach konferencyjnych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Różowy Jeleń w Bieszczadach i Polski Kasztel w OławieOpolu.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest fundacja badawcza College Zarządzania z Wrocławia. Jest to ekspert w tematyce gier szkoleniowych, wydarzeń integracyjnych i wybranych warsztatów menedżerskich. Razem oferujemy Państwu następujące rozwiązania:

- Profesjonalne gry szkoleniowe z zakresu zarządzania projektami, zarządzania strategicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, LEAN manufacturing a także rozwiązywania problemów

- Zespolowe projekty team building o zdecydowanie szkoleniowym charakterze – programy wspierające umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Szkolenia biznesowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej instytucji oferujęmy upust na powyższe usługi – 30% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto dla każdego z klientów przeprowadzimy na życzenie mentoring wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: