Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji niedochodowych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w za

Czytaj więcej...

HR to ja

admin 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, przy jakich większość właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Podchodzenie w instrumentalny sposób do swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko część przewinień, które spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Gdy relacje w firmie wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy mediacji i negocjacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z wieloma prywatnymi firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Całościowo mogę się zająć kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to po pierwsze ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także optymalizuję procesy HR. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: